O Baby Clinic

Na straży zdrowia Twojego dziecka

Baby Clinic Centrum Medyczne Twoje Dziecko jest specjalistyczną placówką z jasno wytyczonymi celami i misją medyczną. To centrum medyczne ukierunkowane na profilaktykę i leczenie dzieci oraz opiekę nad przyszłymi mamami.

Poczucie bezpieczeństwa, komfort, troska o małych pacjentów i fachowa komunikacja z ich rodzicami, wpisują się w kluczowe założenia Baby Clinic. Nasza kadra to doświadczeni lekarze, wywodzący się z najlepszych polskich szpitali m.in. Centrum Zdrowia Dziecka, Instytutu Matki i Dziecka oraz Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym przystosowanym do badań dzieci. Myśląc o ich dobrym samopoczuciu, przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów. Chcemy, aby wizyta u nas zapisywała się w ich pamięci obrazami budowli z klocków i feerią kolorów, którymi nasycone jest wnętrze kliniki. Wszystko po to, by skoncentrować ich uwagę na czymś przyjemnym, frapującym i maksymalnie złagodzić stres. Zależy nam na budowaniu z nimi ciepłych, przyjaznych relacji, by wracały do nas bez lęku i obdarzały zaufaniem.

Baby Clinic Centrum Medyczne Twoje Dziecko powstała po to, by pomóc rodzicom przejść bezpiecznie przez wszystkie etapy rozwoju swojego dziecka aż do osiągnięcia przez nie dojrzałości. Stworzyć rodzaj kompleksowego programu sprawowania opieki zdrowotnej nad nimi – z pełną świadomością potencjału ich organizmu. Baby Clinic Centrum Medyczne Twoje Dziecko jest gwarancją precyzyjnej diagnostyki z możliwością dostępu do grona specjalistów, reagujących błyskawicznie w sytuacjach kryzysowych. Ustawiamy się na czele straży zdrowia dziecka, gasimy pożary, a przede wszystkim zapobiegamy ich rozniecaniu!

W Baby Clinic Centrum Medycznym Twoje Dziecko nie zapominamy również o rodzicach. Oferujemy im opiekę lekarza rodzinnego, internisty a także specjalistyczne konsultacje.

Równie troskliwą opieką otaczamy kobiety spodziewające się dziecka. Wspólnie z nimi realizujemy program „Świadoma mama”, w ramach którego wdrażamy cykl porad z zakresu dietetyki. Procentuje to miarowym powrotem do formy po porodzie i większą swobodą odczytywania podstawowych zasad z zakresu żywienia. Młode mamy mogą liczyć na pełną gamę wskazówek - dotyczących wszystkiego, co związane z wychowaniem niemowlaka.

Centrum Medyczne Twoje Dziecko zajmuje się również nowoczesną edukacją prozdrowotną ze szczególnym uwzględnieniem małego dziecka oraz przyszłej mamy. Działania te koordynuje Instytut Profilaktyki Zdrowia Dzieci i Niemowląt.