O Baby-Family Clinic

Na straży zdrowia Twojego dziecka


Centrum Medyczne Baby-Family Clinic jest specjalistyczną przycodnią z jasno wytyczonymi celami i misją medyczną. To centrum medyczne ukierunkowane na profilaktykę i leczenie dzieci oraz opiekę nad rodziną.

Poczucie bezpieczeństwa, komfort, troska o małych pacjentów i fachowa komunikacja z ich rodzicami, wpisują się w kluczowe założenia Baby-Family Clinic. Nasza kadra to doświadczeni lekarze, wywodzący się z najlepszych polskich szpitali m.in. Centrum Zdrowia Dziecka, Instytutu Matki i Dziecka oraz Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym przystosowanym do badań dzieci. Myśląc o ich dobrym samopoczuciu, przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów. Chcemy, aby wizyta u nas zapisywała się w ich pamięci obrazami budowli z klocków i feerią kolorów, którymi nasycone jest wnętrze kliniki. Wszystko po to, by skoncentrować ich uwagę na czymś przyjemnym, frapującym i maksymalnie złagodzić stres. Zależy nam na budowaniu z nimi ciepłych, przyjaznych relacji, by wracały do nas bez lęku i obdarzały zaufaniem.

Centrum Medyczne Baby-Family Clinic powstało po to, by pomóc rodzicom przejść bezpiecznie przez wszystkie etapy rozwoju swojego dziecka aż do osiągnięcia przez nie dojrzałości. Stworzyć rodzaj kompleksowego programu sprawowania opieki zdrowotnej nad nimi - dzieckiem chorym i zdrowym; z pełną świadomością potencjału ich organizmu. Baby-Family Clinic jest gwarancją precyzyjnej diagnostyki z możliwością dostępu do grona specjalistów, reagujących błyskawicznie w sytuacjach kryzysowych.

W Baby-Family Clinic nie zapominamy również o rodzicach i dziadkach. Oferujemy im opiekę lekarza internisty a także specjalistyczne konsultacje i badania obrazowe.
Punkt pobrań badań laboratoryjnych dla dzieci i dorosłych pozwala na szybką diagnostykę i precyzyjne leczenie.
Centrum medyczne Baby-Family Clinic to przychodnia specjalistyczna, w której dzieci i dorośli uzyskają szybką w jednym miejscu. Taki model diagnostyki i leczenia, zwłaszcza w przypadku dzieci pozwala uniknąć stresującej hospitalizacji.