Aktualności

Przenosimy się dla Was! Nowa lokalizacja wkrótce!

Drodzy Pacjenci i Rodzice! Chcielibyśmy poinformować, że nasza klinika pediatryczna jest w trakcie zmiany lokalizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby proces ten przebiegł jak najszybciej i sprawnie, tak abyśmy mogli jak najszybciej powrócić do świadczenia dla Was usług na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę z ewentualnych niedogodności, jakie może to przynieść, ale jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie bardziej dostępna, komfortowa i przystosowana do potrzeb naszych małych pacjentów oraz ich rodziców.

Prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Na pewno poinformujemy Was o dokładnej dacie ponownego otwarcia oraz o adresie nowej siedziby. Do zobaczenia wkrótce w nowym miejscu!

Promocja na konsultacje pediatryczne

Mamy wspaniałe wieści dla wszystkich rodziców! W związku z nadchodzącym Dniem Dziecka, nasza klinika pediatryczna przygotowała specjalną ofertę. Tylko w czerwcu wszystkie konsultacje pediatryczne w promocyjnej cenie – zniżka 20%!

To doskonała okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, zwłaszcza jeśli od dawna zastanawialiście się nad wizytą u pediatry, ale z różnych powodów odkładaliście ją na później. Nasz zespół lekarzy pediatrów jest do Waszej dyspozycji, gotów pomóc i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące zdrowia Waszych pociech.

Nie czekajcie! Liczba miejsc w promocji jest ograniczona. Umówcie się na wizytę już teraz i skorzystajcie z wyjątkowej okazji. Dbajcie o zdrowie swoich dzieci z nami!